РЕЗУЛЬТАТИ «АРТ-ДОМІНАНТА-2015» (16.04.-19.04.15)
 НОМІНАЦІЯ «АКОРДЕОН / БАЯН» 
 І кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Ковальчук Назарій (ДМШ, Миргород, Полтавська обл.)
Лавріненко Владислава (ДМШ, Миргород, Полтавська обл.)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Шевченко Катерина (ДМШ №14, Харків)
Гуркін Олексій (ДМШ №5, Харків)
Алейніков Михайло (ДШМ №3, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Мільшин Микита (ДШМ №3, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Стовба Даніїл (ДШМ №2, Харків)
Гадлевський Федір (ДШМ №1, Лозова, Харківська обл.)

 ІІ кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Кущ Олексій (ДМШ №14, Харків)
Лазарєв Данило (ДШМ №3, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Матусевич Есфірь (Міська школа мистецтв, Чернігів)
Карабський Владислав (ДМШ №5, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Безвесільна Ніка (ДШМ №6, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Недвига Віктор (ДМШ, Лозова, Харківська обл.)
УЧАСНИК:
Андрейко Євген (ДШМ №6, Харків)
Чигринець Артем  (ДМШ №12, Харків)

 ІІІ, ІV кат. – студенти музичних училищ, коледжів культури 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Кашута Володимир (ХУК, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Іванченко Олександр (ЧМУ ім. Л. М. Ревуцького, Чернігів)
ДИПЛОМАНТ:
Калита Юлія (ЧМУ ім. Л. М. Ревуцького, Чернігів)
Калінін Владислав (ХУК, Харків)

V кат. – студенти консерваторій

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Мушинський Владислав (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Ма Цзяцзя (Китайська народна республіка)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Агафонов Роман (ХДАК, Харків)

VІ кат. – студенти муз.-пед. факультетів

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Гавриленко Вікторія (СДПУ ім. А. С. Макаренка, Суми)
УЧАСНИК:
Андрєєва Олена (МНУ ім. В. О. Сухомлинського, Миколаїв)

 НОМІНАЦІЯ «БАЛАЛАЙКА» 
І кат. – ДМШ, ДШМ

ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Рябовол Олександр (ДМШ №12, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Копа Всеволод (ДШМ №1, Лозова, Харківська обл.)

ІІ кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Тухтаров Тимур (ДМШ №12, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Кушнарьова Анастасія (ДМШ №11, Харків)

 НОМІНАЦІЯ «БАНДУРА» 
 І кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Максимовська Аліна (ДМШ №5, Харків)
Михайловська Олена (ДМШ, Миргород, Полтавська обл.)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Голишевська Маргарита (ДШМ №3, Харків)

 ІІ кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Бичковська  Єлізавета (ДШМ №3, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Єськова  Любов (ДМШ №36, Київ) 
Панасенко Юлія (ДМШ №12, Харків)

 ІІІ кат. – студенти муз/ училищ 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Кривошапченко Дар’я (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
Жирова Анастасія (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Євдокименко Анастасія (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
Митко Марія (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Косолапенко Лілія (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Григор’єва Тетяна (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
Ісакова Наталія (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)

V кат. – студенти консерваторій

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Мельник Надія (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)
Якименко Божена (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Черниш Аліна (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)

 НОМІНАЦІЯ «ГІТАРА» 
 І кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Фiлатов Данiiл (ДМШ №6, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Скрипченко Кирило (ДМШ №10, Харків)
Гоженко Богдан (ДШМ, Первомайськ, Миколаївська обл.)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Комаромі Андрій (ДМШ, Дергачі, Харківська обл.)
Гиря Артем (ДМШ №10, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Хмельова Віра (ДМШ №10, Харків)
Рибченко Ярослав (ДШМ №3, Харків)
Шкільнюк Дар’я (ДШМ №3, Харків)

 ІІ кат. – ДМШ, ДШМ 
ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Кудрявцев Валерій (ДМШ №1, Первомайськ, Миколаївська обл.)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Тарасенко Богдан (ДМШ №1, Первомайськ, Миколаївська обл.)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Горінчой Ян (ДМШ, Горішні Плавні, Полтавська обл.)
ДИПЛОМАНТ:
Ісхакова Юлія (ДМШ, Горішні Плавні, Полтавська обл.)
Ємельяненко Микита (ДШМ №3, Харків)
УЧАСНИК:
Анохіна Варвара (ДМШ №6, Харків)
Вайсман Пилип (ДМШ №10, Харків)
Писарєв Олег (ДМШ №8, Харків)
Ченцов Ярослав (ДШМ №4, Харків)
Мирошниченко Данило (ДШМ №2, Харків)

 ІІІ кат. – студенти муз. училищ 
ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Шнирьова Анастасія (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Шкуротянов Гліб (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Варакута Микита (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
Донченко Іван (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Грабко Валентин (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)

 ІV кат. – студенти коледжів культури
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Євсеєва Юлія (ХУК, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Богатирьов Володимир (ХУК, Харків)
УЧАСНИК:
Войник Владислав (ХУК, Харків)
Попова Катерина (ХУК, Харків)

 V кат. – студенти консерваторій

ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Станевський Павло (Харківська державна академія культури)
ДИПЛОМАНТ:
Шніцар Андрій (Харківська державна академія культури)

VІ кат. – студенти муз.-пед. факультетів

ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Лугова Вікторія (ХНПУ ім. Г. С. Сковороди, Харків)
Шевченко Максим (ХНПУ ім. Г. С. Сковороди, Харків)

 НОМІНАЦІЯ «ДОМРА» 
І кат. – ДМШ, ДШМ

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Аль-Сенайх Марія (ДМШ №12, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Паладійчук Артем (ДМШ №12, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Блінцова Анастасія (ДШМ №3, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Книш Іван (ДШМ №4, Харків)
Ольгіна Алісія (ДШМ №3, Харків)
Сорока Анастасія (ДМШ, Дергачі, Харківська обл.)
УЧАСНИК:
Бікасов Микита (ДМШ, Дергачі, Харківська обл.)

 ІІ кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Звягінцева Катерина (ДМШ №12, Харків)
Платонова Анастасія (ДМШ №12, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Оніщенко Мстислав (ДМШ №12, Харків)
Зіборова Єлизавета (ДМШ №8, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Демидова Марія (ДМШ №12, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Важнічина Віра (ДМШ №12, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Таран Лілія (ДМШ №5, Харків)

 ІІІ кат. – студенти муз. училищ 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Мирний Крістіан (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Гутенко Аліна (СВУМіК ім. Д. С. Бортнянського, Суми)
Шутенко Інна (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Даниленко Лілія (ЧМУ ім. Л. М. Ревуцького, Чернігів)
ДИПЛОМАНТ:
Повпика Анастасія (ЧМУ ім. Л. М. Ревуцького, Чернігів)
Гонтаренко Вікторія (ДМУ, Дніпро)

 V кат. – студенти консерваторій

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Cліпченко Ксенія (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Шумна Ксенія (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Воробйова Алла (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)
ДИПЛОМАНТ:
Рябцева Лілія (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)

 НОМІНАЦІЯ «СОПІЛКА» 
ІІ кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Мороз Аліна (ДМШ, Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл.)

 НОМІНАЦІЯ «ЦИМБАЛИ» 
І кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Івоніна Вероніка (ДМШ №12, Харків)

ІІ кат. – ДМШ, ДШМ

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Коробка Анна (ДМШ, Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл.)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Бурцева Анастасія (ДМШ №9, м. Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Павлюк Михайло (ДМШ №9, м. Харків)

 ІІІ кат. – студенти муз. училищ 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Шморгун Анастасія (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Кущ Анастасія (ХМУ ім. Б. М. Лятошинського, Харків)

 V кат. – студенти консерваторій

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Власенко Олеся (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)
Логвиненко Олена (ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків)

 НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ» 
 І кат. – ДМШ, ДШМ 
ГРАН-ПРІ
Інстр. дует: Бурцева Анастасія (цимбали), Клюшникова Катерина (скрипка) (ДМШ №9, Харків)
ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Ансамбль народних інструментів «Слобожанська файта» (ДМШ №9, Харків)
Дует домристок: Звягінцева К. & Платонова А., (ДМШ №12, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Зразковий ансамбль нар. інстр. «Весняночка» (старша група) (ДМШ, Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл.)
Ансамбль нар. інстр. «Співаночки» (ДМШ №13, Харків)
Квартет акордеоністів (ДМШ №5, Харків)
Гітарний дует: Кравченко М. &  Походенко В. (ДМШ №14, Харків)
Дует баяністів: Кошаренко І. & Пугач Н. (ДМШ №5, Харків)
Дует бандуристок «Барви»: Рудковська М. & Панченко Ю. (ДМШ №13, Харків)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Ансамбль гітаристів (ДШМ №3, Харків)
Тріо гітаристів (ДМШ №14, Харків)
Тріо акордеоністів (ДШМ №4, Харків)
Гітарний дует (ДМШ №10, Харків)
Дует акордеоністів (ДМШ, Миргород, Полтавська обл.)
ДИПЛОМАНТ:
Зразковий ансамбль нар. інстр. «Весняночка» (молодша група) (ДМШ, Слобожанське, Зміївський р-н, Харківська обл.)
Ансамбль нар. інстр. (ДШМ №1, Лозова, Харківська обл.)
Ансамбль домристiв (ДМШ №8, Харків)
Ансамбль домристів «Срібні струни» (ДМШ №9, Харків)
Ансамбль домристів (ДШМ №4, Харків)
Квартет гітаристів (ДМШ №13, Харків)
Квартет балалаєчників (ДШМ №1, Лозова, Харківська обл.)
Квартет бандуристів (ДМШ, Миргород, Полтавська обл.)
Ансамбль домристiв «Веселка» (ДШМ №2, Харків)
Ансамбль нар. інстр. Folkband (ДШМ №6, Харків)
Тріо домристів «Однокласниці» (ДШМ №3, Харків)
Гітарний дует ДШМ (Первомайськ, Миколаївська обл.)
УЧАСНИК:
Ансамбль народних інструментів (ДШМ №2, Харків)
Квартет домристів (ДМШ №9, Харків)
Квартет гітаристів (ДМШ №10, Харків)
Дует акордеоністів (ДМШ №11, Харків)

ІІІ кат. – студенти муз. училищ 

ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Дует акордеоністів: Губко Богдан & Калита Юлія (ЧМУ ім. Л. М. Ревуцького, Чернігів)

 ІV кат. – студенти консерваторій

ГРАН-ПРІ
Ансамбль народної музики «Стожари» (ХДАК, Харків)
ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Дует цимбалістів «Се ля ві»: Власенко Олеся & Логвиненко Олена (ХНУМ ім. І. П. Котляревського)

V кат. – студенти муз.-пед. факультетів
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Гітарний ансамбль «Golden Guitars» (МНУ імені В. О. Сухомлинського, Миколаїв)