Солісти. Заявка

АРТ-ДОМІНАНТА-2021
   ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ   
СОЛІСТИ

Увага! Після отримання заявки Оргкомітет Конкурсу надішле на електронну адресу Учасника лист-підтвердження про отримання заявки.
Перевіряйте папку спам! (інколи наши листи потрапляють в спам).

Якщо Ви не отримали протягом двох-трьох діб лист-підтвердження, прохання зв’язатись з Оргкомітетом по телефону або написати на e-mail info@artdominanta.com    «Акордеон»«Баян»«Бандура інструментальна»«Бандура вокальна»«Балалайка»«Домра»«Гітара»«Канклес»«Сопілка»«Цимбали»


    І категорія – учні шкіл естетичного виховання (до 9 років включно)ІІ категорія – учні шкіл естетичного виховання (від 10 до 12 років)ІІІ категорія – учні шкіл естетичного виховання (від 13 до 15 років)IV категорія – викладачі навчальних закладів культури і мистецтвV категорія – студенти ВНЗ І-ІІ рівня акредитаціїVІ категорія – студенти муз.-пед. факультетів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитаціїVІІ категорія – студенти, аспіранти спеціалізованих музичних ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації

    Відправляючи заявку, Ви підтверджуєте, що ознайомлені з Положенням та згодні з умовами проведення VІІI-го Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта»


    Після отримання заявки Оргкомітет Конкурсу надішле на e-mail Учасника підтвердження про отримання заявки

    Увага! Якщо Учасник не отримав протягом двох-трьох діб лист-підтвердження про отримання заявки, прохання зв'язатись з Оргкомітетом по телефону або написати на e-mail info@artdominanta.com