Відбувся VI Міжнародний конкурс “Арт-Домінанта”

Відбувся VI Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах “Арт-Домінанта”, який проходив з 11 по 15 квітня 2018 року. Відзначимо, що  у цьому році, конкурсні змагання проходили на базі кількох мистецьких навчальних закладів, серед яких: Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди, Харківське музичне училище імені Б. М. Лятошинського, КПСМНЗ «Дитяча музична школа №5 імені М. А. Римського-Корсакова», КЗ «Харківський Палац дитячої та юнацької творчості».
Серед мистецьких подій «Арт-Домінанта-2018» відзначимо урочисте відкриття Конкурсу – масштабний концерт у Харківській обласній філармонії за участю відомих виконавців, творчих колективів, лауреатів конкурсу та членів журі з України, Білорусі, Китаю та Сербії, а також концерт у Харківській державній академії культури, присвячений 20-ти річній творчій та педагогічній діяльності Андрія Сташевського – члена журі, заслуженого діяча мистецтв України.

У 2018 році, враховуючи побажання учасників, викладачів, керівників навчальних закладів і творчих колективів, було введено нову номінацію «Оркестри» і одразу 13 оркестрів різних інструментальних складів з семи областей України подали заявку на участь у Конкурсі.