Увага!
Пропонуємо відео виступів конкурсантів «Арт-Домінанта-2019»:

  • Номінація «Акордеон» ІІІ, VII кат.
  • Номінація «Баян» ІІІ, V, VI, VII кат.
  • Номінація «Бандура інстр.» І, ІІ, V, VII  кат.
  • Номінація «Бандура вок.» V, VII  кат.
  • Номінація «Гітара» VII кат.
  • Номінація «Домра» V кат., VII кат.
  • Номінація «Сопілка» ІІІ, VII кат.
  • Номінація «Канклес» V, VII кат.
  • Номінація «Цимбали» VII кат.
  • Номінація «Інстр. ансамблі» І, ІІ, ІІІ, VI кат.
  • Номінація «Вок.-інстр. ансамблі» ІV, V кат.
  • Номінація «Оркестри/Капели» (усі кат.)

Наявність відео уточнюйте
Телефон: (050) 593-85-89

————♪———— 

АРТ-ДОМІНАНТА-2017-ВІДЕО

АРТ-ДОМІНАНТА-2018-ВІДЕО-ВІДКРИТТЯ

АРТ-ДОМІНАНТА-2018-ВІДЕО-ОРКЕСТРИ-АНСАМБЛІ


Гранд-Концерт по номерах:

Олександр Кулик – Танець нічних хвиль ▸ Гітарний оркестр (Харків)
Ролан Дієнс – Туніс, Туніс ▸ Гітарний оркестр (Харків)
Хоакін Нін — El Vito ▸ Гітарний оркестр. Солістка: Олександра Кузьміна (вокал)
Martti Pokela, Timo Vaananen — Pour Elam ▸ Kristina Alejunaite (канклес)  (Вільнюс, Литва)
Рішар Гальяно – Концерт «Опале» (ІІ, ІІІ ч.) ▸ Руслан Желіба (баян) & Ольга Калашникова (ф-но) (Харків)
Каміль Сен-Санс – Танок смерті ▸ Віктор Кирилов (балалайка) & Наталія Чуприна (ф-но) (Одеса)
Андрій Бизов – Ша, штіл ▸ Віктор Кирилов (балалайка) & Наталія Чуприна (ф-но) (Одеса)
Ян Сібеліус – Сільські танці, 5 п’єс для скрипки та ф-но (І, ІІ ч.) ▸ Світлана Білоусова (домра) & Діна Писаренко (ф-но) (Київ)
Олександр Некрасов – Елегія та Гуцульське коло ▸ Світлана Білоусова (домра) & Діна Писаренко (ф-но) (Київ)
J. Jahnina «Jugglers» (Zongliery/Жонглери) ▸ The duet of kankles: Lauryna Labutytė, Kristina Alejūnaitė (Вільнюс, Литва) 
Микола Лисенко – Гумореска ▸ Ансамбль пан-флейтистів ВККіМ ім І. Ф. Стравінського (Луцьк)
Микола Філіпенко – Веснянка ▸ Ансамбль пан-флейтистів ВККіМ ім І. Ф. Стравінського (Луцьк)
Ілля Міський – Буковинська сюїта (з використанням play-back) ▸ Ансамбль пан-флейтистів ВККіМ ім І. Ф. Стравінського (Луцьк)
Олександр Білаш – Парубоцька балада ▸ Тріо бандуристок «Зоредана» (Харків)
Українська народна пісня «Ой, Гриць» ▸ Тріо бандуристок «Зоредана» (Харків)
Володимир Зубицький (Ланчіано, Італія) – Я люблю, тебе, Пезаро
Володимир Зубицький (Ланчіано, Італія) – Ліричний вальс
Володимир Зубицький (Ланчіано, Італія) – Ommaggio ad Astor Piazzolla / Посвята Астору П’яццоллі
Олесь Журавчак (Київ) – Світанок (з використанням play-back)
Олесь Журавчак (Київ) – Коломийка-плес (з використанням play-back)