Відбувся VII Міжнародний конкурс “Арт-Домінанта”

У 2019 році в конкурсі, взяли участь представники з 22 областей України та зарубіжжя (Білорусь, Литва, Молдова, Росія):  365 солістів, 86 ансамблів та 8 оркестрів.

У рамках Конкурсу традиційно відбулись концерти, творчі зустрічі за участю провідних педагогів, виконавців, діячів культури і мистецтв.  Зокрема:

4 квітня 2019 р., о 16:00 у великій залі  Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського відбулась «Творча зустріч із Маестро» за участю заслуженого діяча мистецтв України, почесного голови журі Конкурсу, виконавця-баяніста, педагога, композитора Володимира Зубицького (Ланчіано, Італія). У концерті прозвучали авторські оригінальні твори композитора для бандури у виконанні лауреатів конкурсу «Арт-Домінанта» різних років, бандуристів з Харкова, Полтави, Чернігова, Чернівців.

5 квітня 2019 р., о 18:30  у Харківській філармонії відбувся «Гранд-Концерт» у рамках проведення VII Міжнародного конкурсу виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» за участю лауреатів конкурсу різних років, членів журі – представників різних навчальних закладів України та зарубіжжя.

Підсумовуючи, можна  з впевненістю сказати, що Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах «Арт-Домінанта» сприяє збереженню, розвитку та популяризації традицій українського народно-інструментального виконавства.
Збираючи талановитих виконавців, Конкурс дає можливість творчій молоді проявити себе і, що особливо важливо, відкриває шлях до успіху виконавцям не тільки з великих музичних центрів, але й з найвіддаленіших куточків України та інших країн світу. Конкурс надає широкі можливості для виконавців, концертмейстерів та педагогів розширювати свої професійні знання, отримати кваліфіковані консультації членів міжнародного журі, бути учасником живого обміну педагогічним та виконавським досвідом.

Відео Гранд-Концерт Арт-Домінанта-2019 (Харківська філармонія)
Відео Конкурсні виступи Арт-Домінанта-2019
Фото Арт-Домінанта-2019