Результати-2016

РЕЗУЛЬТАТИ «АРТ-ДОМІНАНТА-2016» (14.04-17.04.2016)

 НОМІНАЦІЯ «АКОРДЕОН / БАЯН» 
 І кат. – ДМШ, ДШМ (7-9 років) 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Михайленко Тарас (баян) – ДМШ №1, Суми
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Панич Олександр (баян) – ДМШ №1, Суми
Євтухов Владислав (баян) – ДМШ №1, Суми
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Малишев Клiм (акордеон) – ДМШ №8 ім. П. Д. Гайдамаки, Харків
Петренко Владислав (акордеон) – ДШМ №4 ім. М. Д. Леонтовича, Харків
Крохмаль Ілля (баян) – ДМШ №15 ім. В. А. Моцарта, Харків
ДИПЛОМАНТИ:
Молчанова Олександра (акордеон) – ДШМ №4 ім. М. Д. Леонтовича, Харків
Єрмоленко Артем (акордеон) – ДМШ, Зміїв, Харківська обл.
Зубов Святослав (баян) – ДМШ №5 ім. М. А. Римського-Корсакова, Харків
УЧАСНИК:
Михайліченко Михайло (акордеон) – ДМШ, Зміїв, Харківська обл.

 НОМІНАЦІЯ «АКОРДЕОН / БАЯН» 
 ІІ кат. – ДМШ, ДШМ (10-12 років) 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Мельник Дарина (баян) – ДМШ, Хорол, Полтавська обл.
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Ковальчук Назарій (акордеон) – ДМШ ім. А. П. Коломійця, Миргород, Полтавська обл.
Зуєв Кирило (акордеон) – ДМШ №4, Суми
Юрченко  Григорій (баян) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
Глушко Азарія (баян) – ДМШ №2, Суми
Верещинський Руслан (баян) – ДМШ №1, Суми
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Пронь Вероніка (акордеон) – МШ, Димитров, Донецька обл.
Безвесільний Михайло (акордеон) – ДШМ №6, Харків
Колосов Максим (баян) – МШ, Димитров, Донецька обл.
Кошаренко Іван (баян) – ДМШ №5 ім. М. А. Римського-Корсакова, Харків
ДИПЛОМАНТИ:
Лавріненко Владислава (акордеон) – ДМШ ім. А. П. Коломійця, Миргород, Полтавська обл.
Шевченко Катерина (баян) – ДМШ №14, Харків
Захарченко Олексій (баян) – ДМШ, Панютине, Лозівський р-н, Харківська обл.
УЧАСНИКИ:
Єфімчук Микола (акордеон) – ДМШ №8 ім. П. Д. Гайдамаки, Харків
Наконечна Марина (акордеон) – ДМШ ім. А. П. Коломійця, Миргород, Полтавська обл.
Шевченко Дар’я (баян) – ДМШ, Велика Писарівка, Сумська обл.

 НОМІНАЦІЯ «АКОРДЕОН / БАЯН» 
 ІІІ кат. – ДМШ, ДШМ (13-15 років) 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Лазарєв Данило (акордеон) – ДШМ №3, Харків
Мамона  Поліна (баян) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
Кручак Максим (баян) – ДМШ, Велика Писарівка, Сумська обл.
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Попов  Володимир (баян) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
Савосюк  Владислав (баян) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Чигрин Анастасія (акордеон) – ДМШ №4, Суми
Безвесільна Ніка (акордеон) – ДШМ №6, Харків
Липка  Валерій (баян) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
ДИПЛОМАНТИ:
Вронська Єлизавета (акордеон) – МШ, Димитров, Донецька обл.
Куценко  Максим (баян) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
Новікова Олександра (акордеон) – ХСШ №133 «Ліцей мистецтв», Харків
УЧАСНИКИ:
Мельніченко Євгеній (баян) – ДМШ, Випасне, Білгород-Дністр. р-н, Одеська обл.
Чигринець Артем (баян) – ДМШ №12 ім. К. І. Шульженко, Харків  

 НОМІНАЦІЯ «АКОРДЕОН / БАЯН»
 ІV кат. – муз.училище, училище культури 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Столбов Роман (акордеон) – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Черняг Катерина (акордеон) – Чернігівське муз. училище ім. Л. М. Ревуцького
Воронов Дмитро (акордеон) – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.
Власков Владислав (баян) – Сумське училище мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського
Єгоров Єгор (баян) – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Клевцов Олексій (акордеон) – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.
Сластьонов Андрій (баян) – Полтавське муз. училище ім. М. В. Лисенка
Томашевський Владислав (баян) – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.
Давиденко Богдан (баян) – Чернігівське муз. училище ім. Л. М. Ревуцького
ДИПЛОМАНТИ:
Сикунов Тимофій (акордеон) – Торецьке муз. училище, Донецька обл.
Пугач Сергій (акордеон) – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.
Давиденко Наталія (акордеон) – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.
Нестерець Дарья (баян) – Торецьке муз. училище, Донецька обл.
УЧАСНИКИ:
Стеблак Олександр (акордеон)  –  Харкiвське училище культури
Нечай Таісія (акордеон) – Лебединське пед. училище ім. А. С. Макаренка, Сумська обл. 
Хорошилов Ігор (баян) –  Харківське муз. училище ім. Б. М. Лятошинського

 НОМІНАЦІЯ «АКОРДЕОН / БАЯН» 
 V кат. – муз.-пед. 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Харченко Юрій (баян) – Інститут культури і мистецтв ЛНУ (Полтава)
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Іванченко Олександр (акордеон) – ХНПУ ім. Г. С. Сковороди, Харків
Бєлоглазов Владислав (акордеон) – Інститут культури і мистецтв ЛНУ (Полтава)
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Зубенко Артем (баян) – КДПУ ім. В. Винниченка, Кропивницький

 НОМІНАЦІЯ «АКОРДЕОН / БАЯН» 
 VІ кат. – консерваторія 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Плюшко Ігор (акордеон) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Яновський Олександр (баян) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Юркевічюте Яна (баян) – Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки, Дніпро
Савченко Юлія (баян) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків
ДИПЛОМАНТ
Конопацький Максим (акордеон) – Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки, Дніпро

 НОМІНАЦІЯ «АКОРДЕОН / БАЯН» 
 VІІ кат. – викладачі 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Сидоренко Валерій Васильович (акордеон) –  ДШМ №1, Лисичанськ, Луганська обл.

 НОМІНАЦІЯ «ДОМРА, БАНДУРА, БАЛАЛАЙКА» 
 І кат. – ДМШ, ДШМ (7-9 років) 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Мар’єнкова Мар’я (домра) – ДМШ №12 ім. К. І. Шульженко, Харків  
Аврамець Евеліна (бандура) – ДМШ №13 ім. М. Т. Коляди, Харків
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Тріль Мілана (домра) – ДДМШ №8, Дніпропетровськ
Раєвська Сабрін (домра) – РДМШ, Тростянець, Сумська обл.
Александрова Мар’яна (бандура) – ДШМ №2, ім. П. І. Чайковського, Харків
Дернова Марiя (бандура) – ДШМ №3, Харків
Коваленко Назар (балалайка) – ДМШ №12 ім. К. І. Шульженко, Харків  

 НОМІНАЦІЯ «ДОМРА, БАНДУРА, БАЛАЛАЙКА» 
ІІ кат. – ДМШ, ДШМ (10-12років) 

ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Свирид Віталій (домра) – ДМШ №1 ім. П. Майбороди, Полтава
Шевченко Анастасія (домра) – ДШМ №2, ім. П. І. Чайковського, Харків
Тімченко Назар (домра) – ДМШ №1, Суми
Филенко Ольга (бандура) – ДМШ ім. А. П. Коломійця, Миргород, Полтавська обл.
Клімов Теодор (бандура) – ДМШ №1, Суми
Шахова Ангеліна (бандура) – ДМШ №1, Суми
Даценко Данил (балалайка) – ДМШ №10, Харків
Рябовол Олександр (балалайка) – ДМШ №12 ім. К. І. Шульженко, Харків  
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Книш Іван (домра) – ДШМ №4 ім. Леонтовича, м. Харків
Алдергот  Марія (домра) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
Лук’янцова Діана (домра) – ДМШ №1 ім. П. Майбороди, Полтава
Голишевська Маргарита (бандура) – ДШМ №3, Харків
Первякова Анастасія (бандура) – ДШМ №2, ім. П. І. Чайковського, Харків
Максимовська Аліна (бандура) – ДМШ №5 ім. М. А. Римського-Корсакова, Харків
Троцко Марія (бандура) – ДШМ №5 ім. І. О. Дунаєвського
ДИПЛОМАНТИ:
Маркелова Марія (домра) – ДМШ №9 ім. В. Сокальського, Харків
Терехова Марія (домра) – ДДМШ №17, Дніпро
Блінцова Анастасія (домра) – ДМШ №5 ім. М. А. Римського-Корсакова, Харків
Михайловська Олена (бандура) – ДМШ ім. А. П. Коломійця, Миргород, Полтавська обл.

 НОМІНАЦІЯ «ДОМРА, БАНДУРА, БАЛАЛАЙКА» 
 ІІІ кат. – ДМШ, ДШМ (13-15 років) 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Андрєєва Катерина (домра) – ДМШ №2, Сєвєродонецьк, Луганська обл.
Бичковська Єлизавета (бандура) – ДШМ №3, Харків
Ткач Ольга (бандура) – ДШМ №2, ім. П. І. Чайковського, Харків
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Шепель Євгенія (домра) – ДМШ №2, Сєвєродонецьк, Луганська обл.
Хроленко Олександра (домра) – ДМШ №1, Суми
Лоскот Марина (бандура) – ДШМ №2, ім. П. І. Чайковського, Харків
Попович  Михайло (балалайка) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Стахевич Анна (домра) – ДШМ №2, ім. П. І. Чайковського, Харків
Івко Олександра (домра) – ДМШ, №1 ім. П. Майбороди, Полтава
Балюра  Катерина (домра) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
Коновавлова Дар’я (бандура) – ДМШ, Люботин, Харківська обл.
Ель Малкі Ілона (бандура) – ДШМ, №5 ім. І. О. Дунаєвського, Харків
ДИПЛОМАНТИ:
Козюріна  Наталія (домра) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
Іванченко Дар’я (бандура) – ДМШ №12 ім. К. І. Шульженко, Харків

 НОМІНАЦІЯ «ДОМРА, БАНДУРА, БАЛАЛАЙКА»
 ІV кат. – муз.училище, училище культури 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Комарова Аліна (домра) – Сумське училище мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Даниленко Лілія (домра) – Чернігівське муз. училище  ім. Л. М. Ревуцького
Мельник Вікторія (домра) – Полтавське муз. училище  ім. М. В. Лисенка
Ісакова Наталя (бандура) – Харківське муз. училище  ім. Б. М. Лятошинського
Григор’єва Тетяна (бандура) – Харківське муз. училище  ім. Б. М. Лятошинського
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Мироненко Єленада (домра) – Сумське училище мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського
Демідова Марія (домра) – Харківське муз. училище  ім. Б. М. Лятошинського
Накрапльонна Дар’я (домра) – Харківське муз. училище  ім. Б. М. Лятошинського
Бойко Вероніка (бандура) – Харківське муз. училище  ім. Б. М. Лятошинського
Євдокименко Анастасія (бандура) – Харківське муз. училище ім. Б. М. Лятошинського
ДИПЛОМАНТ:
Ярослав Паладійчук (домра) – Харківське муз. училище  ім. Б. М. Лятошинського
УЧАСНИКИ:
Красільнікова Юлія (домра) – Харкiвське училище культури
Веклич Ліна (домра) – Харківське муз. училище  ім. Б. М. Лятошинського
Повпика Анастасія (домра) – Харківське муз. училище  ім. Б. М. Лятошинського

 НОМІНАЦІЯ «ДОМРА, БАНДУРА, БАЛАЛАЙКА»
 VІ кат. – консерваторія 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Бурко Олена (домра) – НМАУ ім. П. І. Чайковського, Київ
Воробйова Алла (домра) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Шутенко Інна (домра) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків
Гонтаренко Вікторія (домра) – Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки, Дніпро
Трикозюк Костянтин (балалайка) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Євстратенко Богдана (домра) – Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки
Мiщенко (Череватенко) Єлизавета (домра) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків
Лях Віктор (балалайка) – Дніпропетровська консерваторія ім. М. Глінки, Дніпро
Іванська Юлія (бандура) – ХДАК, Харків
ДИПЛОМАНТ:
Філь Любов (домра) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків
УЧАСНИК:
Цурбельова Ксенія (домра) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків

 НОМІНАЦІЯ «ГІТАРА» 
 І кат. – ДМШ, ДШМ (7-9 років) 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Губарєв Євгеній (гітара) – ДШМ №2, ім. П. І. Чайковського, Харків
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Кучерявенко Ангеліна (гітара) – ДШМ №5 ім. І. О. Дунаєвського, Харків
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Булгаков Артем (гітара) – МШ, Димитров, Донецька обл.

 НОМІНАЦІЯ «ГІТАРА» 
 ІІ кат. – ДМШ, ДШМ (10-12 років) 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Філатов Данііл (гітара) – ДМШ №6 ім. М. В. Лисенка, Харків
Тарасенко  Богдан (гітара) – ДМШ №1, Первомайськ, Миколаївська обл.
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Люборець Максим (гітара) – ДМШ №14, Харків
Старовойтов Нікіта (гітара) – ДМШ №5 ім. М. А. Римського-Корсакова, Харків
Хмельова Віра (гітара) – ДМШ №10, Харків
Лисенко Анна (гітара) – ДМШ, Краснопавлівка, Лозівський р-н, Харківська обл.
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Гарасимчук Дмитро (гітара) – ШЕВ, Броди, Львівська обл.
Гріцун Тимофій (гітара) – ШМ, Вугледар, Донецька обл.
Гребенюк Артем (гітара) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
ДИПЛОМАНТИ:
Моргун Ярослав (гітара) – ДМШ ім. А. П. Коломійця, Миргород, Полтавська обл.
Коваль Дмитро (гітара) – ДМШ №14, Харків
Рибченко Ярослав (гітара) – ДШМ №3, Харків
Антонов Михайло (гітара) –  ДМШ, Краснопавлівка, Лозівський р-н, Харківська обл.
УЧАСНИК:
Суворов Андрій (гітара) – ДШМ, Лебедин, Сумська обл.

 НОМІНАЦІЯ «ГІТАРА» 
 ІІІ кат. – ДМШ, ДШМ (13-15 років) 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Петух Богдан (гітара) – ДМШ №1 ім. М. В. Лисенка, Рівне
В’язінько Юрій (гітара) – ДМШ ім. А. П. Коломійця, Миргород, Полтавська обл.
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Олішевський Микита (гітара) – ХСШ №133 «Ліцей мистецтв», Харків
Дуб Віталій (гітара) – ДМШ, Панютине, Лозівський р-н, Харківська обл.
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Муравка Дмитро (гітара) – МШ №1 ім. С. Вільконського, Чернігів
Тухтаров Тимур (гітара) – ДМШ №12 ім. К. І. Шульженко, Харків
Денисенко Тетяна (гітара) – МДШМ, Рубіжне, Луганська обл.
Іллюшко Микита (гітара) – МШ №1 ім. С. Вільконського, Чернігів
ДИПЛОМАНТИ:
Козлова Анастасія (гітара) – МШ, Добропілля, Донецька обл.
Луценко Богдан (гітара) – ДШМ №5 ім. І. О. Дунаєвського, Харків
Шевський Георгій (гітара) – ДМШ №1 ім. Л. Бетховена, Харків
Дорофєєв Денис (гітара) – ДШМ №2 ім. П. І. Чайковського, Харків
УЧАСНИКИ:
Голуб Інга (гітара) – ДМШ №4, Суми
Барський Богдан (гітара) – МШ №1 ім. С. Вільконського, Чернігів
Гарайчук Максим (гітара) – МШ, Вугледар, Донецька обл.
Мопанько Вероніка (гітара) – ДМШ №4, Суми
Мороз Діана (гітара) – МШ, Димитров, Донецька обл.
Серьожечкіна Аліна (гітара) – МШ, Вугледар, Донецька обл.

 НОМІНАЦІЯ «ГІТАРА» 
 ІV кат. – муз.училище, училище культури 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Полторацький Максим (гітара) – Харківське муз. училище ім. Б.М. Лятошинського
ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Власовіч Сергій (гітара)  – Торецьке муз. училище
Клипач Давид (гітара) – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.
Марюхна Аліна (гітара) – Харківське муз. училище ім. Б. М. Лятошинського
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Іщенко Іван (гітара) – Харківське муз. училище ім. Б. М. Лятошинського
Артеменко Віктор (гітара) – Торецьке муз. училище
Швиркунов Олексій (гітара) – Харківське муз. училище ім. Б. М. Лятошинського
Богомолов Дмитро (гітара) – Харківське муз. училище ім. Б. М. Лятошинського
ДИПЛОМАНТ:
Остапенко Дар’я (гітара) – Харкiвське училище культури
УЧАСНИКИ:
Павлова Марія (гітара) – Харкiвське училище культури

 НОМІНАЦІЯ «ГІТАРА» 
 V кат. – муз.-пед. 

ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Шевченко Максим (гітара) – ХНПУ ім. Г. С. Сковороди, Харків
ДИПЛОМАНТ
Ахтирська Юлія (гітара) – Інститут культури і мистецтв ЛНУ (Полтава)

 НОМІНАЦІЯ «ЦИМБАЛИ, СОПІЛКА» 
 І кат. – ДМШ, ДШМ (7-9 років) 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Гузь Уляна (цимбали) – ДМШ №9 ім. В. Сокальського, Харків
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Фоміна Юлія (цимбали) – ДМШ №9 ім. В. Сокальського, Харків
Костецький Андрій (сопілка)  – ДМШ №2, Рівне
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Почелов Максим (цимбали) –  ДМШ №12 ім. К. І. Шульженко, Харків

 НОМІНАЦІЯ «ЦИМБАЛИ, СОПІЛКА» 
 ІІ кат. – ДМШ, ДШМ (10-12 років) 

ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Альонова Катерина (сопілка) –  ДМШ №2, Рівне
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Дмитрук Юлія (сопілка) –  ДМШ №2, Рівне
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Івоніна Вероніка (цимбали) – ДМШ №12 ім. К. І. Шульженко, Харків

 НОМІНАЦІЯ «ЦИМБАЛИ, СОПІЛКА» 
 ІІІ кат. – ДМШ, ДШМ (13-15 років) 

ГРАН-ПРІ
Голубничий Андрій (цимбали) – ССМШ-І ім. С. Крушельницької, Львів
ЛАУРЕАТ І СТУПЕНЯ:
Торуля Андрій (цимбали) – ДМШ №2, Рівне
ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Павлюк Михайло (цимбали) – ДМШ №9 ім. В. Сокальського, Харків

 НОМІНАЦІЯ «ЦИМБАЛИ, СОПІЛКА»
 ІV кат. – муз.училище, училище культури 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Ковальчук Дмитро (цимбали) – Львівське державне муз. училище ім. С. Людкевича
Зорова Майя (цимбали) – Харківське муз. училище ім. Б. М. Лятошинського
ЛАУРЕАТ ІІ СТУПЕНЯ:
Качак Віталій (сопілка) – Полтавське муз. училище ім. М. В. Лисенка
ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Воронович Катерина (цимбали) – Харкiвське училище культури

 НОМІНАЦІЯ «ЦИМБАЛИ, СОПІЛКА» 
 VІ кат. – консерваторія 

ЛАУРЕАТ ІІІ СТУПЕНЯ:
Рискова Поліна (сопілка) – ЛНМА ім. М. В. Лисенка, Львів

 НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ» 
І кат. – ДМШ, ДШМ 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Ансамбль нар. інстр. «Слобожанські візерунки» (12 уч.)  – ХСНВК, ім. В. Короленка, Харків
Ансамбль «Співаночки» (12 уч.) – ДМШ №13 ім. М. Т. Коляди, Харків
Ансамбль народних інструментів (7 уч.) – ДМШ, Нікополь, Дніпропетровська обл.
Ансамбль нар. інстр. «Веселі музики» (6 уч.) – ДМШ №14, Харків
Ансамбль гітаристів «Гармонія» (6 уч.) – ДМШ №3, Харків
Ансамбль гітаристів (4 уч.) – ДМШ, Панютине, Лозівський р-н, Харківська обл.
Інструментальний квартет «Бешкетниці» – ДМШ №9 ім. В. Сокальського, Харків
Інструментальне тріо «Capriccio» – ДМШ №9 ім. В. Сокальського, Харків
Тріо сопілкарів – ДМШ №2, Рівне
Тріо акордеоністів – ДМШ ім А. П. Коломійця, Миргород, Полтавська обл.
Дует гітаристів – ДМШ №1, Первомайськ, Миколаївська обл.

ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Ансамбль народних інструментів «Юніор» (12 уч.) – ДМШ, Чугуїв, Харківська обл.
Ансамбль гітаристів «Консонанс» (11 уч.) – КММШ № 4, Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Ансамбль гітаристів (7 уч.) – ДМШ ім А. П. Коломійця, Миргород, Полтавська обл.
Ансамбль акордеоністів «Ренесанс»  (9 уч.) – ДМШ №2, Димитров,  Донецька обл.
Квартет гітаристів – ДМШ №1, Первомайськ, Миколаївська обл.
Дует баяністів: Кручак М. Лещенко А. – ДМШ, Велика Писарівка, Сумська обл.
Тріо  бандуристок  «Едельвейс» – ХСНВК, ім. В. Короленка (ДМШ №13), Харків
Квінтет домристів – ДМШ №1, Суми
Гітарний дует: Мопанько В., Голуб І. – ДМШ №4, Суми

ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Ансамбль народних інструментів (8 уч.) – ДМШ, Панютине, Лозівський р-н, Харківська обл.
Ансамбль домристів   «Веселка» (7 уч.) – ДШМ №2, Харків
Ансамбль домристів (6 уч.) – ДМШ №9 ім. В. Сокальського, Харків
Ансамбль гітаристів «La Bella Vita» (5 уч.) – ДШМ №5 ім. І. О. Дунаєвського, Харків
Зведений ансамбль гітаристів (5 учнів) – МШ №1 ім. С. Вільконського, Чернігів
Тріо балалайок «Зіркове сяйво» – ДМШ №12 ім. К. І. Шульженко, Харків
Дует гітаристів  «My  friend» – ШМ, Часів Яр,  Донецька обл.
Дует баяністів: Пахомов Вл., Шевченко Дар’я – ДМШ, Велика Писарівка, Сумська обл.
Дует акордеоністок: Лозко Ірина, Лозко Марія – ДШМ №4 ім. М. Д. Леонтовича, Харків

ДИПЛОМАНТИ:
Ансамбль акордеоністів «Домісолька»  (11 уч.) – ДМШ №2, Димитров,  Донецька обл.
Ансамбль гітаристів  (11 уч.) – КММШ №13, Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
Ансамбль народних інструментів «Сонячні промінці»  (5 учнів) – ДМШ №10, Харків
Ансамбль домристів та гітаристів «Козачок»  (8 уч.) – ДШМ №2 ім. П. І. Чайковського, Харків
Ансамбль гітаристів «Альянс» (8 уч.)ШМ, Вугледар, Донецька обл.
Тріо баяністів та акордеоністів – ДМШ №15 ім. В. А. Моцарта, Харків 

 НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ» 
 ІІ кат. – муз. училище, уч. культури 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Ансамбль нар. інструментів «Гротеск» – Полтавське муз. училище ім. М. В. Лисенка
Дует акордеоністів: Столбов Роман, Томашевський Влад – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.

ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Дует акордеоністів: Воронов Дмитро, Лазебник Дар’я – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.

ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Ансамбль бандуристів «Сумчанки» –  Сумське вище училище мистецтв і культури ім. Д. С. Бортнянського (відділення культури)
Тріо акордеоністів: Губарєв Ігор,  Клевцов Олексій, Панченко Антон – Бахмутське муз. училище ім. І. Карабиця, Донецька обл.

ДИПЛОМАНТИ:
Квартет «Феєрія» – Харківське муз. училище ім. Б. М. Лятошинського

 НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ» 
 ІІІ кат. – муз.-пед. 

ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Інструментальний ансамбль «Експромт» – СДПУ ім. А. С. Макаренка, Суми
Тріо бандуристок: Слободенюк Галина, Устименко Надія, Устименко Віра – ХНПУ ім. Г. С. Сковороди, Харків
Дует баяністів:  Вечесенко Олексій, Цибульняк В’ячеславСДПУ ім. А. С. Макаренка, Суми

ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Ансамбль бандуристів «Мальви» – СДПУ ім. А.С. Макаренка, Суми
Гітарний дует «Cassiopeia»: Качанова Анастасія, Бешляга АндрійМНУ ім. В. О. Сухомлинського, Миколаїв

ДИПЛОМАНТ:
Ансамбль гітаристів «Golden Guitars» – МНУ ім. В. О. Сухомлинського, Миколаїв

 НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ» 
 ІV кат. – консерваторія 

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Ансамбль нар. інструментів «Колорит» – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків
Ансамбль бандуристів «Квітка-Душа» – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків

ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Ансамбль народних інструментів «Посіпаки» – ХДАК, Харків
Дует у складі: Кондрашин Володимир (акордеон), Шутенко (Донченко) Інна (домра) – ХНУМ ім. І. П. Котляревського, Харків

 НОМІНАЦІЯ «АНСАМБЛІ НАРОДНИХ ІНСТРУМЕНТІВ» 
 V кат. – без обмежень у віці (викладачі) 

ГРАН-ПРІ:
«Народний аматорський колектив» ансамбль народних інструментів – ДМШ, Димитров, Донецька область

ЛАУРЕАТИ І СТУПЕНЯ:
Ансамбль народних інструментів «Самоцвіти» – Слов’янська РШМ, Донецька обл.
Ансамбль народних інструментів «Скерцино» – ДМШ №2, Суми

ЛАУРЕАТИ ІІ СТУПЕНЯ:
Інструментальний ансамбль «Рапсодія»  – ШМ №1, Лисичанськ, Луганська обл.

ЛАУРЕАТИ ІІІ СТУПЕНЯ:
Інструментальний дует: Селіверстов Сергій (баян) Демідовець Руслан (акордеон) – Слов’янська РШМ, Донецька обл.
Дует гітаристів: Савкін Олександр, Богачова Тетяна – ДМШ, Димитров, Донецька обл.